Pokládání dřevěných podlah České Budějovice - pokládka podlah ze dřeva

Podlaháři České Budějovice nabízejí zákazníkům v Českých Budějovicích a v okolí Českých Budějovic službu Pokládání dřevěných podlah České Budějovice. Její náplní jsou všechny práce, které vedou k realizaci dřevěné podlahy z masívu, z parket nebo z dřevěných lamel v domácnostech i v komerčních objektech.

Pokládání dřevěných podlah České Budějovice - co nabízíme

Pokládání lamelových dřevěných podlah České Budějovice

Služba Pokládání lamelových dřevěných podlah České Budějovice zahrnuje všechny technologické kroky, vedoucí k  realizaci podlah z vícevrstvých lamel, jejichž svrchní vrstvu tvoří ušlechtilé dřevo. Lamelové dřevěné podlahy slučují výhody ušlechtilého dřeva s tvarovou stálostí a mechanickou odolností dřevotřískového jádra lamel. V současnosti jsou lamelové dřevěné podlahy nejčastěji realizovanými materiály ze všech druhů podlah z přírodních materiálů. Zejména plovoucí dřevěné podlahy jsou hitem mezi podlahami z přírodních materiálů.

Chci nabídku na pokládku dřevěné podlahy

 

 

Pokládání parketových podlah České Budějovice

Služba Pokládání parketových podlah České Budějovice zahrnuje realizace podlah z dřevěných parket a vlysů. Dřevěné parkety mají řadu výhod oproti lamelovým nebo masívním dřevěným podlahám, mezi než patří nižší pořizovací cena, možnost skládání parket do různých obrazců - mozaiek, možnost kombinace dřeva různých odstínů, snadná renovovatelnost, možnost zbroušení a další. Hodí se jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce historických interiérů mnoha architektonických stylů většiny domů v Českých Budějovicích. Dřevěné parketové podlahy lze pokládat za speciální druh plovoucí podlahy. Ať už obyčejné parketové vlysy, luxusní mozaikové parkety nebo zámecké parkety, vždy se dřevěné parketové podlahy stanou ozdobou vašeho interiéru. 

Chci nabídku na pokládku parketové podlahy

 

 

Pokládání dřevěných masívních podlah České Budějovice

Pokládání podlah z dřevěného masívu České Budějovice - realizace podlah z opracovaných desek z masívního dřeva zahrnuje projektování, výrobu a pokládání dřevěných masívních podlah v Českých Budějovicích a okolí. Dřevěné masívní podlahy mají svoje nezastupitelné místo v historických budovách na celém území Českých Budějovic, ale také na chalupách, ve stylových restauracích či penzionech v širokém okolí Českých Budějovic. Nejen tradiční vzhled, zvuk a stylovost dřevěné podlahy z masívu, ale také možnost pozdější renovace dřevěných podlah činí dřevěné podlahy z masívního dřeva dobrou volbou mezi podlahovými materiály.

Chci nabídku na pokládku dřevěné masivní podlahy

 

 

Renovace dřevěných podlah České Budějovice

Služba renovace dřevěných podlah České Budějovice zahrnuje zbroušení horní vrstvy dřevěné podlahy speciálním nízkoprašným brousicím strojem s odsáváním prachu a pilin, opravu hlubších rýh a děr, často také celkovou demontáž a opětovnou montáž dřevěné podlahy, přičemž se vymění anebo opraví vadné lamely či dřevěné parkety. Nakonec provedeme jemné přebroušení spojů, nové zalištování rohů a přechodů a nalakování povrchu dřevěné podlahy. V případě,kdy je Vaše podlaha ještě v dobré celkové kondici, lze objednat jen broušení parket bez demontáže podlahy, které vychází výrazně levněji než celková renovace podlahy. Dodáme Vašemu domu v Českých Budějovicích anebo okolí Českých Budějovic opět mladistvý vzhled bez zásahů do jeho tradičního vzhledu, který má často vyšší historickou hodnotu než nová podlaha.

Chci nabídku na renovace dřevěných podlah

 

 

Které dřevěné podlahy nabízíme

Dřevěné podlahy České Budějovice obsahují nabídku dřevěných podlah prověřených světových i tuzemských výrobců. Podlaháři České Budějovice doporučují zejména tyto osvědčené značky lamelových dřevěných podlah :

Chci nabídku na dřevěné podlahy

 

 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.  Souhlasím  Zásady ochrany osobních údajů